Sukrin:1 Eritritolis su stevija (250g)

5,10 €

Sukrin: 1 – yra natūralus produktas be priedų, tai eritritolio ir stevijos mišinys. Jis yra gaminamas natūralaus fermentacijos proceso metu. Į eritritolį įpilamas nedidelis kiekis steviolio glikozidų, kad Sukrin: 1 būtų toks pat saldus kaip cukrus, 1:1

Kiekis

  • Saugus apmokėjimas internetu Saugus apmokėjimas internetu
  • Pristatymas iki durų Pristatymas iki durų

Sukrin: 1 – yra natūralus produktas be priedų, tai eritritolio ir stevijos mišinys. Jis yra gaminamas natūralaus fermentacijos proceso metu. Į eritritolį įpilamas nedidelis kiekis steviolio glikozidų, kad Sukrin: 1 būtų toks pat saldus kaip cukrus, 1:1.

Sukrin: 1 turi natūraliai saldų skonį, o išvaizda visiškai nesiskiria nuo cukraus. Jis yra toks pat saldus kaip įprastas cukrus, gaminant gali būti naudojamas tokiais pat kiekiais. Sukrin1 galima naudoti visur, kur iki šiol dėjote cukrų: į košes, karštus gėrimus, kepinius, padažus, uogienes ir t.t.

Jis gaminamas iš natūralių, be GMO produktų ir yra sertifikuojamas kaip maistas be gliuteno. Sukrin – tai norvegiškas prekės ženklas. Praėjus 10 metų po pirmos pakuotės išleidimo, Sukrin įsitvirtino pasaulio rinkoje ir yra parduodamas 25 šalyse.

SUKRIN tapo mėgstamas žmonių, norinčių sulieknėti, besilaikančių mažo angliavandenilių ir kalorijų kiekio mitybos plano, sergančių diabetu, onkologinėmis ligomis, propaguojančių Paleo bei Keto mitybą.

Charakteristikos

Sudėtis
eritritolis ir steviolio glikozidai.
Maistinė vertė
100g – 0 kJ/ 0 kcal, Riebalai 0 g, Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, Angliavandeniai 100 g, Iš jų cukrų 0 g, iš jų poliolių 100 g, Baltymai 0 g, Druskos 0 g