Duonos mišinys be angliavandenių (200 g)

5,99 €

Be grūdų: šis duonos mišinys yra be grūdų. Jis yra idealus glitimo netoleravimo (celiakijos) atveju, taip pat diabetikams dėl mažo glikemijos indekso.

Kiekis

  • Saugus apmokėjimas internetu Saugus apmokėjimas internetu
  • Pristatymas iki durų Pristatymas iki durų

✅ Be grūdų: šis duonos mišinys yra be grūdų. Jis yra idealus glitimo netoleravimo (celiakijos) atveju, taip pat diabetikams dėl mažo glikemijos indekso.
✅ 4% angliavandenių: kepkite šviežią duoną kasdien, porcijoje yra tik 4 g angliavandenių. 200g duonos mišinio, 250 g varškės, 150 ml vandens ir mėgaukitės lengviausia kada nors valgyta duona. Visiškai be grūdų, be glitimo, gaminama tik iš Vokietijos regione išaugintų vokiškų augalų sėklų.
✅ 20% baltymų: raumenims stiprinti reikalingi vertingi baltymai. Po treniruotės dabar naudojame duoną, kurioje nėra daug angliavandenių, bet yra daug baltymų (augaliniai baltymų šaltiniai, omega-3 riebalų rūgštys ir vitaminų atsargos).
✅ 100% sėklų: auksinių linų sėklos, lubinai ir linų sėmenys sudaro mūsų natūralų duonos mišinį. Gerina virškinimą ir nesukelia vidurių pūtimo.
✅ 100% paleo, keto, low carb: kad ir kokios mitybos planuojate laikytis, mes jums pasakysime, kad yra tinkama duona. Ji yra skani ir maistinga, o geriausia, kad neišmuš jūsų iš ketozės!

Gaminimas:

Ingredientai:

200 g duonos mišinio;
250 g varškės;
150 ml vandens;
Jei reikia 50 ml MCT aliejaus.

Gaminimas:

Viską gerai sumaišykite ir kepkite 170 laipsnių orkaitėje 80 minučių. Maždaug po 10 minučių kepimo peiliu padarykite skerspjūvį, kad duona galėtų iškilti. Kepant kartais reikia apšlakstyti šlakeliu vandens. Kai iškepa, išimkite iš orkaitės ir leiskite atvėsti kambario temperatūroje. Skanaus

Charakteristikos

Sudėtis
Moliūgų sėklos, lubinų miltai, kiaušinių baltymai, saulėgrąžų sėklos, linų sėmenys, sezamo, gysločio luobelių maistinės skaidulos, druska, parūgštintojas gliukonolaktonas ir natrio bikarbonatas, saulėgrąžų miltai (iš dalies apdoroti aliejumi), auksiniai l